Chiny Czytnik RFID UHF producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Sheila chan

Numer telefonu : +86 18688937745

WhatsApp : +8618688937745

Free call
SUNSHINE RFID Technology Co.,Limited

PROFESJONALNY ROZWIĄZANIE RFID

  • SUNSHINE RFID Technology Co.,Limited
  • SUNSHINE RFID Technology Co.,Limited
  • SUNSHINE RFID Technology Co.,Limited
  • SUNSHINE RFID Technology Co.,Limited
  • SUNSHINE RFID Technology Co.,Limited
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Bliski Wschód
Rodzaj działalności: Producent
marki: ŚWIATŁO SŁONECZNE Ilość pracowników: 100~200
Coroczne wyprzedaże: 1000000-3000000 Rok założenia: 2011
pc Export: 70% - 80%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie
SUNSHINE RFID Technology Co, Limited jest high-tech przedsiębiorstw specjalizujących się w rozwoju, produkcji i sprzedaży najwyższej jakości produktów RFID UHF i aktywnych produktów RFID. Skupiamy się na rozwoju i sprzedaży modułów RFID UHF, czytników i znaczników oraz czytników RFID 2,45 GHz, znaczników itp. Nie staramy się dostarczać produktów RFID o różnych funkcjach i dużej niezawodności do naszych partnerów. Oferujemy także klientom w dziedzinie bibliotek, jednostek finansowych, masowej produkcji i logistyki za pomocą kompleksowych rozwiązań wywiadowczych.

1: SUNSHINE RFID TECHNOLOGY CO., LIMITED jest wiodącym w Chinach UHF RFID rozwoju produktów i przedsiębiorstw produkcyjnych i zintegrowanych dostawców rozwiązań.
Skupiamy się na technologii UHF RFID i normach przemysłu badawczego, angażując się w moduł UHF RFID oraz etykiety, takie jak rozwój produktów, produkcja i sprzedaż, dostarczamy produkty RFID o wysokiej wydajności i wysokiej niezawodności dla partnerów. Jednocześnie z stałej technologii przemysłowej RFID moc jako podstawę, firma aktywnie dla bibliotek, finansów, produkcji samochodów, logistyki i innych użytkowników przemysłu w celu zapewnienia inteligentnych kompleksowych rozwiązań i usług pokrewnych

2: Silna siła badawczo-rozwojowa w dziedzinie RFID
Solidna technologiczna siła R & D i innowacyjność jest siłą napędową naszego ciągłego wzrostu. Firma posiada profesjonalną jakość i kreatywność zespołu badań i rozwoju technologii RFID, w skład którego wchodzą starsi eksperci ds. Technologii RFID. Więcej zespołów technologicznych pracowników R & D ponad 10 lat doświadczeń w zakresie badań i rozwoju w dziedzinie RFID, dogłębne badanie technologii RFID o wysokiej częstotliwości, w dziedzinie RFID o bardzo wysokiej częstotliwości ma silną niezależność w zakresie badań i rozwoju
3: Profesjonalne środowisko doświadczalne RFID w dziedzinie mikrofal

Firma zainwestowała dużo pieniędzy ze Stanów Zjednoczonych w celu zakupu mikrofalowych urządzeń eksperymentalnych, w tym analizatora widma, analizatora sieci, oscyloskopu i innych urządzeń testujących. Obecnie powstało kompletne i ujednolicone laboratorium rozwoju RFID UHF.

4: Kompletna linia produktów RFID
W chwili obecnej firma samodzielnie opracowała dwie główne linie produktów, seria promieni słonecznych produktów identyfikacyjnych RFID i UHF oraz produkty RFID Smart Library z serii Sunshine. Linia produktów obejmuje ogólne produkty z zakresu identyfikacji radiowej UHF, w tym wszystkie rodzaje tagów RFID UHF, terminale do odczytu i zapisu, stały odczyt i zapis, terminale do odczytu i zapisu czterokanałowego, terminale wydawania karty pulpitu oraz niektóre inne produkty. Jednocześnie firma opracowała szereg bibliotecznych bibliotek RFID dla bibliotek.
5: Międzynarodowy wiodący produkt
Moduł odczytu i zapisu RFID o bardzo wysokiej częstotliwości, oparty na chipie IMPINJ R2000 opracowanym przez firmę w Chinach, ma największą wrażliwość w przemyśle o wartości -110 dBm, a wydajność czytania i pisania jest na poziomie międzynarodowym. Maksymalna moc wyjściowa modułu wynosi 30 dBm, pasuje do anteny wzmocnienia 8dBi, odległość znacznika może osiągnąć więcej niż 10 metrów, a szybkość rozpoznawania znaczników większa
niż 400tagi / s.
6: Współpraca ze światowymi sławnymi producentami
Jesteśmy krajowym partnerem INPINJ i ALIEN dwóch międzynarodowych producentów chipów RFID o bardzo wysokiej częstotliwości, z wiodącym krajowym projektem tagów RFID, możliwościami pakowania i głęboką wiedzą techniczną.
7: Zorientowana na klienta kultura korporacyjna

Twoja satysfakcja i sukces to najwyższy cel naszej walki. Przestrzeganie "powrotu klientów, powrotu pracowników, powrót do społeczeństwa" koncepcji, jakości jako podstawowej, technologii jako podstawy, z innowacyjnością jako siłą napędową, będziemy nadal ciężko pracować, nadal doskonalić, dążyć do zapewnienia klientom coraz wysokiej jakości produkty i usługi, aby stworzyć większą wartość dla klientów
Historia
Firma powstała w 2011 roku z przemysłu UHF RFID UHF RFID doświadczonych pracowników B + R i personelu operacyjnego.

Firmy inwestują dużo pieniędzy na zakup sprzętu, utworzenie laboratorium rozwoju RF.

Tworzymy pierwszy MODUŁ RFID UHF na rynku lokalnym, jego wydajność jest podobna do IMPINJ i ALIEN

2012 Dostarczamy rozwiązanie RFID dla Dongfeng Liuzhou Automobile Production Line

Badanie i rozwój zintegrowanego czytnika rfid uhf, czterokanałowego czytnika UHF RFID, poprawiła linię produktów.

2013 Skorzystaj z trzech patentów UHF RFID

Badania i rozwój anty metalowych tagów rfid uhf itp., Udoskonalono linię produktów.

Udany czytnik rfid, przenośny czytnik rfid, tablet uhf rfid czytelnik itp. Ustalił zestaw wbudowanych modułów, stałych czytników, przenośnych czytników, tagów i anten do integracji kompletnej linii produktów UHF RFID.

2014 Firma przeszła certyfikację systemu zarządzania jakością ISO9001

Firma otrzyma nagrodę Shenzhen Venture Innovation Award i z powodzeniem uzyskuje bezpłatne przedsięwzięcie z Shenzhen

Finansowanie kapitału.

Firma całkowity Klient więcej niż 500.

Udane badania i rozwój niskich modułów UHF RFID wbudowanych, czytnik itp. Ponadto wzbogaca linię produktów.

2015 Firma z powodzeniem opracowała drzwi kontroli dostępu RFID

Aktualizuj uhf rfid produktów Seria, Zbudowany system operacyjny LINUX i sprawi, że jest bardziej wydajny.

Firma z powodzeniem przez japoński certyfikat RF.

Firma uzyskała pomyślnie trzy patenty wzorów użytkowych, patent.

Firma całkowita Klient powyżej 1000.

Usługa
Polityka serwisowa

"Zapewnienie przemyślanej, zadowalającej obsługi, sprawne i terminowe rozpatrywanie skarg klientów, w jak największym stopniu w celu spełnienia wymagań klientów". Jest to nasza konsekwentna zasada doradztwa. Nasz profesjonalny serwis techniczny zapewni użytkownikom wysoką jakość i terminową obsługę, nie martw się użytkownikom.

1, zapewniamy serwis gwarancyjny dla Twojego systemu, w zależności od gwarancji dostarczonej przez producentów, usług, pomocy technicznej i tak dalej. W przypadku produktów zakupionych od naszej firmy iw okresie gwarancyjnym oraz określonej marki gwarancyjnej w okresie gwarancyjnym obiecujemy naprawę bezpłatnie.

2, nieautoryzowane naprawy, niewłaściwe użytkowanie, zaniedbanie, nadużycia, zmiana, niewłaściwa instalacja i uszkodzenia spowodowane działaniem siły, wadliwe produkty, w tych warunkach produkty nie są objęte gwarancją.

3, Dla dużych klientów i klientów, osiągnęliśmy pewne koncesje, priorytet polityki.

4, klienci mogą zadzwonić do naprawy, naprawy online, naprawy domu i innych metod naprawy.

5, After-sales głównie przyjmuje naprawę wysyłkową, może świadczyć usługi na miejscu.

6, Przekroczono okres gwarancji, firma będzie odpowiedzialna za utrzymanie żywotności (poprawiona):


• Zastrzegamy sobie prawo do dalszej naprawy sprzętu, jeśli zostaną pokryte koszty utrzymania, ponosi użytkownik.
• Będziemy zobowiązani do bezpłatnego uaktualnienia oprogramowania.
• Gwarancja przekracza dwa lata, będziemy odpowiedzialni za regularną konserwację i naprawy, ale części zamienne są wyłączone bezpłatnie; Będziemy pobierać opłaty za części (z wyłączeniem części eksploatacyjnych o niskiej wartości), klienci ponoszą koszty podróży napraw.
• Po wygaśnięciu gwarancji zobowiązujemy się do świadczenia usług serwisowych i dostarczenia części zamiennych po zawarciu umowy cenowej.

7. W siedzibie firmy tworzymy centrum wsparcia. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, możesz się z nimi skontaktować, otrzymasz satysfakcjonującą odpowiedź. Otrzymamy zezwolenie użytkowników i powiązane z scenerią systemów, nasz technik może zdalnie kontrolować działanie w czasie rzeczywistym w Internecie.

Nasz zespół
Zespół R & D
Firma posiada wysoką jakość profesjonalną, kreatywność i silny zespół badawczo-rozwojowy technologii RFID, w skład którego wchodzą starsi eksperci w dziedzinie technologii RFID. Zespół technologii i technologii Rdzenia Głównego oraz personel techniczny z ponad 10-letnim doświadczeniem w dziedzinie badań i rozwoju technologii RFID mają dogłębne studia nad technologią RFID UHF z silnymi możliwościami w dziedzinie badań i rozwoju w dziedzinie technologii RFID UHF.

Zespół marketingowy

Zespół marketingowy jest ważną częścią firmy SANRAY. Zespół sprzedaży jest liderem marketingowym znanym przedsiębiorstwom i absolwentom znanym uniwersytetom. Firma SANRAY realizuje koncepcję marketingową w całej firmie od góry do dołu. Kładziemy nacisk na "zorientowaną na rynek kadrę techniczną, techniczną pomoc personelu marketingowego". Zapewniamy klientowi przede wszystkim popyt.

Usługa

"Klient najpierw, najpierw usługa" to pojęcie usługi SANRAY. SANRAY posiada silny zespół obsługi klienta, który zapewnia klientom usługi przedsprzedażowe i posprzedażne. Posiada profesjonalny i techniczny personel, codziennie doradza usługi doradcze wszystkich użytkowników. Profesjonalny, wydajny zespół serwisowy zapewnia klientom szybką i pełną obsługę w każdej chwili i wszędzie.

Zespół inżynierski

Firma SANRAY posiada profesjonalny zespół zarządzający produkcją. Mamy wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu w branży i gwarantujemy jakość i stabilność produktu.


  • Nicanor Errazuriz

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość