Chiny Czytnik RFID UHF producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Sheila chan

Numer telefonu : +86 18688937745

WhatsApp : +8618688937745

Free call
Linia produkcyjna
Produkcja

SUNSHINE z nowymi systemami zarządzania produkcją i kontrolą, z punktu widzenia zarządzania witryną, integruje jednostki produkcyjne SANRAY (takie jak surowe rury, produkcja, kontrola jakości itp.), Dzięki czemu każda jednostka może być szybko Informacje potrzebne do pracy, poprawa efektywności produkcji, niska jakość produktu i zadowolenie klientów.

Podstawowe cechy systemu zarządzania systemem SUNSHINE
• Przetwarzanie danych w czasie rzeczywistym
• Proces produkcji danych może być informacją zwrotną w czasie rzeczywistym, aby zapewnić kontrolę w miejscu pracy w czasie rzeczywistym.

Biuro terenowe
• Wszystkie dane produkcyjne zebrane przy użyciu sprzętu elektronicznego nie muszą wypełniać dużo pisemnego raportu.

Śledzenie zasobów na miejscu
• Możesz być na bieżąco z zakładem produkcyjnym, w tym z wykorzystaniem siły roboczej, sprzętu, materiałów i innych danych.

Monitorowanie stanu produkcji
• Możesz śledzić produkt przez system, w czasie rzeczywistym uchwycić najnowszy stan produkcji.

Sterowanie urządzeniami automatyki
• Urządzenia do dokowania i produkcji urządzeń automatyzacyjnych, umożliwiają rzeczywistą integrację systemu i wyposażenia.

Otwórz bazę danych
• Z ERP i innymi platformami dokowania, integracja zasobów.


Podstawowe funkcje systemu zarządzania SUNSHINE

Przeniesione z planowania produkcji ERP
• Plan produkcyjny został przeniesiony z firmy ERP, bezproblemowego połączenia z systemem ERP

Proces / stanowisko pracy / zarządzanie procesami
• Procesy produkcyjne, Stacja Inżynierii Produkcji, proces produkcji zarządzania bezpieczeństwem.

Zarządzanie prawami do klasyfikacji
• Różne stanowiska i miejsca pracy. Bliskość zarządzania prawami, tak ścisły dowód.

W pełni elektroniczny proces zbierania danych
• Procesy produkcyjne wykorzystywane we wszystkich urządzeniach elektronicznych do gromadzenia danych, w celu uniknięcia błędów danych spowodowanych pisaniem własnym

Elastyczna linia produkcyjna planowania
• Harmonogram jest bardzo elastyczną linią produkcyjną, aby uniknąć wyłączenia pojedynczego wiersza linii produkcyjnej, co spowodowało sprawdzenie lub zmianę kolejności.

Wyświetlane są statystyki i raporty w czasie rzeczywistym
• System w statystykach w czasie rzeczywistym oraz zamówień na elektroniczne oświadczenia wyświetlane w czasie rzeczywistym.

OEM / ODM
Serwis OEM / ODM

Zlecenia OEM / ODM są mile widziane. Mamy wielką zaletę w dziedzinie badań i rozwoju, zwłaszcza na UHF RFID READER i UHF RFID TAG. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z naszymi klientami z całego świata jesteśmy postrzegani jako niezawodny partner strategiczny ze względu na poziom doświadczenia i wiedzy fachowej oferowanej w rozwoju , Projektowanie i wsparcie handlowe ich produktów.

R & D
Badania i rozwój


Od początku Sanray od samego początku angażuje się w niezależne badania i rozwój, innowacje, nacisk na techniczne podstawy innowacji, innowacje technologiczne, o ile jest to początek biznesu i rozwój. Firma przywiązuje wielką wagę do inwestycji w badania i rozwój, inwestycje w nakłady na badania i rozwój przekraczające 3,5% w skali roku, przy jednoczesnym wzroście sprzedaży korporacyjnej, wśród najwyższych w przemyśle. Po niemal dwudziestu latach ciągłej inwestycji i rozwoju stworzyła stosunkowo kompletny system R & D, ośrodka badawczo-rozwojowego i sanatoryjnego: składający się z wysokiej jakości, pełnej siły i żywotności profesjonalnego zespołu badawczo-rozwojowego, polegającego na jego Silne zaplecze badawczo-rozwojowe i międzynarodowy system opracowywania standardów, dostęp do szeregu patentów produktów i wyników badań i rozwoju oprogramowania.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość