Chiny Czytnik RFID UHF producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Sheila chan

Numer telefonu : +86 18688937745

WhatsApp : +8618688937745

Free call

aktywny 2.45 moduł GHZ

June 12, 2018

china nowości na temat aktywny 2.45 moduł GHZ
MODUŁ AKTYWNY M2410

M2410 to aktywny moduł czytnika RFID działający w paśmie 2,4 GHz. Produkt ma szeroki zakres zastosowań, wysoką rozpoznawalność, zaawansowane funkcje, wysoką niezawodność i dużą skalowalność. Zakres odczytu jest regulowany w zakresie od 0 do 80 metrów w promieniu.

Moduł do czytania i pisania na duże odległości M2410 jest wyposażony w nową generację chipu wysokiej częstotliwości o częstotliwości 2,4 G opracowanego przez Nordic. Główny układ kontrolny wybiera nową generację wydajnego procesora ARM-COTEX M, który ma funkcje takie jak monitorowanie i monitorowanie w czasie rzeczywistym informacji o stanie urządzenia. Wyposażony we wzmacniacz zewnętrzny i niskoszumowy wzmacniacz poprawiający wydajność nadajnika-odbiornika. Moduł integruje także obwód regulacji wzmocnienia o wysokim zakresie dynamicznym dla szerokiego zakresu zastosowań. Moduł czytnika jest osłonięty metalową powłoką. Wygląd modułu czytnika jest prosty, piękny, kompaktowy, lekki, trwały i pełen poczucia technologii i nowoczesności. Moduł ma dwurzędowy interfejs pinowy, a połączenie z hostem jest bardziej niezawodne.

Produkt przyjmuje oprogramowanie odporne na awarie i sprzętową konstrukcję zapobiegającą blokowaniu się i może pracować nieprzerwanie i stabilnie przez długi czas w złym środowisku pracy.

● Moduł czytnika obsługuje poziom TTL, interfejs komunikacyjny UART.

● Odległość odczytu może być debugowana przez oprogramowanie w celu realizacji aplikacji obwodowych.

● Zapewnia potężny interfejs użytkownika API, który umożliwia szybką integrację i współpracę z istniejącymi systemami informacji użytkownika.

● Konstrukcja modułu czytnika, wybór urządzenia i procedury testów produkcyjnych odnoszą się do etykiet produktów przemysłowych i można je stosować w najróżniejszych trudnych warunkach.

● Ten produkt wykorzystuje stopową osłonę ekranu, która ma wysoką wytrzymałość, zapobiega zacięciom i ma inne zalety.

● Protokół komunikacyjny jest opracowywany niezależnie przez Xunyuan i może być dostosowywany i rozszerzany na potrzeby specjalnych użytkowników.

● Zapewnij zestawy rozwojowe wspierające API, aby umożliwić klientom szybkie ukończenie programowania.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość